AIDAI

Klasikinės muzikos valanda „Tirpsmas“ Skulptūrų parke

Birželio 20 d. 20 val. Klaipėdos skulptūrų parkas kviečia miestiečius ir miesto svečius praleisti vakarą meno ir istorijos apsuptyje, klausantis klasikinės muzikos, į parką lėtai besirenkant vakaro šešėliams.

Tebūna tai malonaus tirpsmo valanda.

Smuikas – Simona Prančeska Kviklytė (Lietuva)

Klasikinė gitara – Miķelis Gitendorfs (Latvija)

Skambės ištraukos iš kompozitorių J. S. Bacho, Fr. Šuberto, B. Bartoko, N. Paganinio, A. Piacolos, K. Sen Sánso ir kitų kūrybos.

Susitikimo vieta – centrinė parko aikštelė.

Koncertas nemokamas.

Organizatorius – Mažosios Lietuvos istorijos muziejus

Parašykite komentarą

Scroll to Top

SUSISIEKITE