AIDAI

Straipsniai
PRENUMERATA

XXIII tarptautinis archeologijos festivalis „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“

Straipsniai
„Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“. Tai nuo 1999 metų organizuojamas tęstinis švietėjiškas renginys, pristatantis šalies ir kaimyninių kraštų istorinį-kultūrinį paveldą. Festivalį kasmet aplanko apie 20 tūkst. lankytojų iš visų Lietuvos regionų ir užsienio. Renginys pritraukia įvairaus amžiaus lankytojus, yra itin patrauklus šeimoms. Jis skatina domėjimąsi krašto istorija, aktualizuoja dabarties ir praeities kartų ryšius, ugdo pilietiškumą, skatina tvarų gyvenimo būdą.
Ilgametis festivalio globėjas – Lietuvos Respublikos kultūros ministerija.  
 

XXIII tarptautinis eksperimentinės archeologijos festivalis „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“ sugrįžta net keturioms dienoms – 2023 m. liepos 6-9 dienomis! 

XXIII tarptautinis eksperimentinės archeologijos festivalis „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“ kviečia patirti nuotykius visai šeimai!
 
Liepos 6-9 dienomis nuo 11:00 val. Kernavės archeologinė vietovė kviečia nusikelti laiku į praeitį ir švęsti Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną drauge.
 
Šią vasarą, šalia tradicinio senųjų amatų ir archajiško gyvenimo būdo pristatymo, vyks viduramžių kovų inscenizacijos, istorinių kostiumų pristatymai, skambės archajiška muzika, vyks edukaciniai konkursai, archajiški žaidimai ir atviros mokslininkų paskaitos bei diskusijos. festivalyje taip pat jūsų laukia lietuviškos muzikinės pasakos visai šeimai “TILIDŪDA” pasirodymas, grupių “SKYLĖ”, “ŽALVARINIS”, “UGNIAVIJAS”, “BORDO SARKANY” koncertiniai pasirodymai.
 
Tarptautinis renginys, pristatantis Lietuvos ir kaimyninių kraštų kultūrines ištakas, kviečia praleisti keturias dienas istorinėje sostinėje – Kernavėje. Šių metų programoje ypatingas dėmesys skiriamas vaikams ir vaikystės nuotykiams!

*Renginyje bus fotografuojama ir filmuojama. Nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti talpinami viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir kitose media priemonėse.
**Į renginį draudžiama atsinešti bet kokios rūšies ginklus ir/ar potencialiai pavojingus daiktus žmogaus sveikatai, alkoholinius ir kitus gėrimus išskyrus vandenį.
***Organizatorius pasilieka teisę riboti žiūrovų skaičių ir patekimą į renginio teritoriją.

Parašykite komentarą

Scroll to Top

SUSISIEKITE